Prečo získať prácu cez personálnu agentúru

Pracovné agentúry priamo spolupracujú s mnohými firmami z rôznych odborov. Tieto spoločnosti im platia za nájdenie vhodného zamestnanca. Vy za služby pracovnej agentúry neplatíte nič.  Viacerí zamestnávatelia hľadajú záujemcov cez výberové konania, niektorí hľadajú pomocou referencií a niektorí zamestnávatelia hľadajú pomocou personálnych agentúr. Hľadanie práce cez personálnu agentúru prináša záujemcovi vyššiu šancu, získať miesto a zároveň vás dobre pripravia na pracovný pohovor.

Dôvody, prečo si hľadať prácu cez personálnu agentúru:

  1. Počas celého výberového konania je s vami v kontakte váš personalista a je pripravený kedykoľvek pomôcť.
  2. Naše poradenstvo je úplne bezplatné.
  3. Umožňujeme vám si otestovať vaše jazykové zručnosti.
  4. Personalista vám pred pracovným pohovorom pomôže s prípravou kvalitne spracovaného životopisu a motivačného listu tak, aby ste zvýšili vaše šance sa dostať na pohovor.  Poradí ako vylepšiť vašu prezentáciu svojej osoby, ako vhodne neformulovať odpovede na otázky pri pohovore a poradí vám čomu sa vyhnúť.
  5. Pomocou nášho poradenstva ste lepšie pripravený na pracovný pohovor.
  6. Váš osobný konzultant vám poskytne mnohé informácie o pracovnej pozícií ako aj spoločnosti, do ktorej sme vás odporučili na pracovný pohovor. Zároveň vám priblíži spôsob a štruktúru výberového konania a poskytne informácie, ktoré by ste na oficiálnej stránke firmy hľadali márne.
  7. Ako uchádzačovi je vám poskytnutá objektívna spätná väzba. A to či už pozitívna alebo negatívna. Na základe takejto reakcie môžete zlepšiť svoje šance na budúcom pohovore.